Dofinansowanie

„KING SIZE” JACEK GEMZA, RAFAŁ SZMIDT SPÓŁKA JAWNA

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Wzrost konkurencyjności Hotelu „Royal „w Gliwicach w czasach pandemii COVID-19 poprzez zakup niezbędnych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych”

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności Wnioskodawcy poprzez podniesienie atrakcyjności Hotelu „Royal” w Gliwicach. Główne założenia inwestycji skupiają się wokół trzech najistotniejszych obszarów działalności Hotelu, tj. usprawnieniu obsługi Gości hotelowych w Recepcji hotelowej, następnie odrestaurowaniu pokoi hotelowych oraz unowocześnieniu Restauracji hotelowej. Założono, że w Recepcji zostanie wymieniony program recepcyjny wraz z zakupem odpowiedniego sprzętu, na którym mógłby on być zainstalowany oraz wdrożona zostanie elektroniczna karta meldunkowa, a także nastąpi wymiana centralki telefonicznej. W 20 pokojach planuje się wymianę mebli, które będą wykonane „na wymiar”, a także pokoje zostaną wyposażone w ruchome meble oraz zapewniony zostanie nowy sprzęt elektroniczny. Natomiast w Restauracji wymieniona zostanie winda towarowa łącząca kuchnię na I p. i salę restauracyjną na parterze oraz wykonany zostanie nowy bufet śniadaniowy. Dodatkowo, do dezynfekcji zakupiony zostanie ozonator.

Wartość projektu:                                       666 953,97 PLN

Wkład Funduszy Europejskich:         460 903,15 PLN

 

„KING SIZE” JACEK GEMZA, RAFAŁ SZMIDT SPÓŁKA JAWNA

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Modernizacja i unowocześnienie części wyposażenia obiektu Hotelu Royal w Gliwicach celem utrzymania konkurencyjności Spółki branży turystycznej i hotelarskiej w dobie oraz po zakończeniu pandemii COVID-19”

Celem projektu jest utrzymanie konkurencyjności Wnioskodawcy poprzez modernizację i unowocześnienie części wyposażenia Hotelu „Royal” w Gliwicach w szczególnym okresie pandemii koronawirusa, jak i mające na względzie okres po zakończeniu pandemii. Główne założenia inwestycji można podzielić na dwa obszary: na zewnątrz oraz wewnątrz obiektu hotelowego. Na zewnątrz planuje się wykonanie oświetlenia na fasadzie okien Hotelu oraz balustrady na balkonie. Wewnątrz działania będą się skupiały na dostawie mebli-dostawek do pokoi hotelowych oraz zmodernizowane zostaną łazienki i sauny, strefy sanitarne, wymiana wanien jacuzzi, a także wykonana zostanie tężnia, wymieniona zostanie Recepcja, którą stolarz wykona „na wymiar”, doposażona zostanie Kuchnia w nową mroźnię, piec konwekcyjno-parowy, frytownicę, szafę chłodniczą oraz doposażona zostanie sala zabaw, jak i Hotel nabędzie rowery w celach rekreacyjnych dla dorosłych. Natomiast, w restauracji wymieniona zostanie wykładzina na płytki ceramiczne.

Wartość projektu:                                       521 739,61 PLN

Wkład Funduszy Europejskich:             360 551,76 PLN