X

Informacja Koronawirus

Szanowni Państwo,

W obliczu zagrożenia korona wirusem pragniemy Państwa poinformować , że w naszym hotelu zostały podjęte wszelkie działania mające zadbać o bezpieczeństwo naszych gości.

W hotelu dostępne są środki i detergenty, płyny w spray do odkażania rąk, suszarki i papierowe ręczniki, których używanie jest bezpieczne i higieniczne.

Personel hotelu dba o czystość klamek, blatów, które są na okrągło dezynfekowane, ponieważ Państwa komfort i zdrowie jest dla nas priorytetem.

W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu śniadania dostarcza nasz personel do pokoi gości.

Po zameldowaniu prosimy zgłosić w recepcji godzinę podania śniadania.

Dofinansowanie

„KING SIZE” JACEK GEMZA, RAFAŁ SZMIDT SPÓŁKA JAWNA

realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich

„Wzrost konkurencyjności Hotelu „Royal „w Gliwicach w czasach pandemii COVID-19 poprzez zakup niezbędnych środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych”

Celem projektu jest wzrost konkurencyjności Wnioskodawcy poprzez podniesienie atrakcyjności Hotelu „Royal” w Gliwicach. Główne założenia inwestycji skupiają się wokół trzech najistotniejszych obszarów działalności Hotelu, tj. usprawnieniu obsługi Gości hotelowych w Recepcji hotelowej, następnie odrestaurowaniu pokoi hotelowych oraz unowocześnieniu Restauracji hotelowej. Założono, że w Recepcji zostanie wymieniony program recepcyjny wraz z zakupem odpowiedniego sprzętu, na którym mógłby on być zainstalowany oraz wdrożona zostanie elektroniczna karta meldunkowa, a także nastąpi wymiana centralki telefonicznej. W 20 pokojach planuje się wymianę mebli, które będą wykonane „na wymiar”, a także pokoje zostaną wyposażone w ruchome meble oraz zapewniony zostanie nowy sprzęt elektroniczny. Natomiast w Restauracji wymieniona zostanie winda towarowa łącząca kuchnię na I p. i salę restauracyjną na parterze oraz wykonany zostanie nowy bufet śniadaniowy. Dodatkowo, do dezynfekcji zakupiony zostanie ozonator.

Wartość projektu:                                       666 953,97 PLN

Wkład Funduszy Europejskich:         460 903,15 PLN