Restauracja jest otwarta dla wszystkich gości w godzinach 16:00 -21:00
Informacja Koronawirus

Szanowni Państwo,

W obliczu zagrożenia korona wirusem pragniemy Państwa poinformować , że w naszym hotelu zostały podjęte wszelkie działania mające zadbać o bezpieczeństwo naszych gości.

W hotelu dostępne są środki i detergenty, płyny w spray do odkażania rąk, suszarki i papierowe ręczniki, których używanie jest bezpieczne i higieniczne.

Personel hotelu dba o czystość klamek, blatów, które są na okrągło dezynfekowane, ponieważ Państwa komfort i zdrowie jest dla nas priorytetem.

W celu zwiększenia Państwa bezpieczeństwa i komfortu śniadania dostarcza nasz personel do pokoi gości.

Po zameldowaniu prosimy zgłosić w recepcji godzinę podania śniadania.

Spa&Wellness

Siłownia

Hotel posiada perfekcyjnie wyposażoną siłownię. Najnowocześniejsze urządzenia pozwolą Państwu właściwie zadbać o kondycję, wygląd i doskonałe samopoczucie. Naszą siłownię poleca dwukrotny Mistrz Świata – Bogdan Szczotka.

Trener Personalny w Fitness Center Hotelu Royal  Świetnie wykwalifikowany specjalista – absolwent Wrocławskiej AWF. Trening personalny to doskonała inwestycja, która pozwoli Ci osiągnąć upragniony cel. Zwróć uwagę na trzy elementy, które nakłonią Cię do tego przedsięwzięcia: 1.Optymalizacja metodyki treningu perfekcyjnie dobrana do każdego indywidualnie sprawi, że Twój trening będzie przyjemny jednocześnie efektywny. 2.Twój trener dobierze Ci właściwą dietę, która dla osiągnięcia pożądanego efektu jest jeszcze bardziej istotna niż sam cykl treningowy. 3.Trzecim elementem, za który płacisz jest to iż praca pod okiem trenera personalnego zmotywuje Cię do regularnego uczestniczenia w treningach, a wysiłek o wysokiej intensywności będzie łatwy do zniesienia. Cena jednego treningu to koszt 100 zł Nr kontaktowy 606313227 ( lub 32 238 71 76 prosić Pana Jacka foto. w galerii zdjęć)